O fundacji

Fundacja Aviva

wspiera potrzeby lokalnych społeczności – integruje i mobilizuje je do działania na rzecz wspólnego dobra, np. rozwoju dzieci. Dla nas ważna jest także ekologia i jakość życia we współczesnym świecie, dlatego promujemy zdrowy styl życia oraz działania społecznie odpowiedzialne. Tak narodziła się obecna inicjatywa Fundacji - akcja „Wiem, czym oddycham”, której celem jest wzrost świadomości na temat jakości powietrza w Polsce.

W ramach akcji zamontujemy 150 czujników jakości powietrza w lokalnych społecznościach. Dzięki temu mieszkańcy będą wiedzieć, jakim powietrzem oddychają.

Ekologia to ważne zagadnienie dla Avivy na świecie. Współpracujemy z Czerwonym Krzyżem i innym organizacjami, przeciwdziałając skutkom katastrof naturalnych, zmianom klimatycznym oraz zanieczyszczeniu środowiska. Promujemy postawy ekologiczne także wśród naszych pracowników, którzy chętnie angażują się jako wolontariusze w akcje na rzecz środowiska.

Grupa Aviva - założyciel Fundacji

Aviva ubezpiecza przede wszystkim najcenniejsze wartości klientów i ich rodzin - zdrowie i życie. Dzięki temu ubezpieczeni i ich najbliżsi zyskują pewność, że w razie chorób, wypadków i innych niepomyślnych zdarzeń utrzymają standard życia, a także otrzymają realną pomoc finansową na leczenie i rehabilitację. Aviva ubezpiecza też mieszkania i domy, samochody i podróże klientów, a także pracowników i majątek firm. Inwestuje też pieniądze powierzone przez klientów z myślą o ważnych celach, w tym o przyszłej emeryturze.

Aviva to jedna z najmocniejszych marek ubezpieczeniowych w Polsce. W ciągu 25 lat zaufało jej ponad 3 miliony klientów w naszym kraju.

Aviva wywodzi się z Wielkiej Brytanii, gdzie działa od 320 lat i jest największym ubezpieczycielem. W sumie firma obsługuje 33 miliony klientów w 16 krajach Europy i Azji oraz w Kanadzie.

Przejdź do strony www.aviva.pl

Na stronie używamy plików Cookie. Poznaj szczegóły i możliwości ustawień w Polityce plików Cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie według aktualnych ustawień przeglądarki.

Proszę czekać